Program MS 2009 ve Švýcarsku
19.04.2009 11:45
Česká hokejová reprezentace vstoupí do 73. mistrovství světa v sobotu 25. dubna v Klotenu zápasem proti Dánsku.
Program mistrovství světa v hokeji ve Švýcarsku 2009:
Pátek 24. dubna: | |
Skupina A (Curych-Kloten): | |
16:15 | Bělorusko - Kanada (ČT4) |
20:15 | Slovensko - Maďarsko (ČT2) |
Skupina B (Bern): | |
16:15 | Německo - Rusko (ČT2) |
20:15 | Švýcarsko - Francie |
Sobota 25. dubna: | |
Skupina C (Bern): | |
16:15 | USA - Lotyšsko (ČT2) |
20:15 | Švédsko - Rakousko |
Skupina D (Curych-Kloten): | |
16:15 | Norsko - Finsko |
20:15 | Česká republika - Dánsko (ČT2) |
Neděle 26. dubna: | |
Skupina A (Curych-Kloten): | |
16:15 | Slovensko - Bělorusko (ČT2) |
20:15 | Kanada - Maďarsko |
Skupina B (Bern): | |
16:15 | Švýcarsko - Německo (ČT4-Z) |
20:15 | Rusko - Francie (ČT4-Z) |
Pondělí 27. dubna: | |
Skupina C (Bern): | |
16:15 | USA - Rakousko |
20:15 | Lotyšsko - Švédsko (ČT4) |
Skupina D (Curych-Kloten): | |
16:15 | Česká republika - Norsko (ČT2) |
20:15 | Finsko - Dánsko |
Úterý 28. dubna: | |
Skupina A (Curych-Kloten): | |
16:15 | Maďarsko - Bělorusko |
20:15 | Kanada - Slovensko (ČT4) |
Skupina B (Bern): | |
16:15 | Rusko - Švýcarsko (ČT2) |
20:15 | Francie - Německo |
Středa 29. dubna: | |
Skupina C (Bern): | |
16:15 | Rakousko - Lotyšsko |
20:15 | Švédsko - USA (ČT2-Z) |
Skupina D (Curych-Kloten): | |
16:15 | Dánsko - Norsko |
20:15 | Finsko - Česká republika (ČT2) |
Čtvrtek 30. dubna: | |
Osmifinálová skupina E (Bern): | |
16:15 | 1B - 2C (ČT2) |
20:15 | 2B - 3C |
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten): | |
16:15 | 2A - 3D |
20:15 | 1A - 2D (ČT2) |
Pátek 1. května: | |
O udržení: | |
16:15 | 4B - 4D (Bern) |
16:15 | 4C - 4A (Curych-Kloten) |
Osmifinálová skupina E (Bern): | |
20:15 | 1C - 3B |
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten): | |
20:15 | 1D - 3A (ČT2) |
Sobota 2. května: | |
Osmifinálová skupina E (Bern): | |
16:15 | 3B - 3C |
20:15 | 1B - 1C (ČT4) |
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten): | |
16:15 | 2D - 3A (ČT2) |
20:15 | 1D - 2A (ČT2) |
Neděle 3. května: | |
O udržení: | |
12:15 | 4B - 4C (Bern) |
12:15 | 4A - 4D (Curych-Kloten) |
Osmifinálová skupina E (Bern): | |
16:15 | 2B - 2C (ČT2) |
20:15 | 3C - 1B |
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten): | |
16:15 | 3D - 1A |
20:15 | 2A - 2D (ČT2) |
Pondělí 4. května: | |
O udržení: | |
12:15 | 4A - 4B (Bern) |
12:15 | 4D - 4C (Curych-Kloten) |
Osmifinálová skupina E (Bern): | |
16:15 | 2C - 3B (ČT4) |
20:15 | 1C - 2B (ČT4) |
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten): | |
16:15 | 3A - 3D |
20:15 | 1A - 1D (ČT2) |
Středa 6. května (Bern): | |
16:15 | čtvrtfinále (ČT2) |
20:15 | čtvrtfinále (ČT4) |
Čtvrtek 7. května (Bern): | |
16:15 | čtvrtfinále (ČT2) |
20:15 | čtvrtfinále (ČT2) |
Pátek 8. května (Bern): | |
16:15 | semifinále (ČT2) |
20:15 | semifinále (ČT2) |
Neděle 10. května (Bern): | |
16:00 | o 3. místo (ČT2) |
20:30 | finále (ČT2) |
zdroj:
https://hokej.sport.cz/hokej/ostatni/148767-program-mistrovstvi-sveta-v-hokeji-2009.html
stačí kliknout na odkaz a vyjede ti/vám stránka s které jsem informace čerpal
s pozdravem a dobrou náladou Vojta J. - provozovatel webu
Češi dotoho !!! Češi dotoho !!! Češi dotoho !!! Češi dotoho !!! Češi dotoho !!! Češi dotoho !!! Češi dotoho !!!
———
Zpět